Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
top block uspeh
Karolina 2
Karolina

Do Fitcurves som začala chodiť vďaka mojej mame. Dlho necvičila a zostala som dosť prekvapená, keď mi jedného dňa povedala, že začala chodiť do fitka.

Karolina 1 Neverila som vlastným ušiam a pritom, ako mi to opisovala som zostala zhrozená, že čo to je za fitko, kde sú len ženy a cvičí sa dokola. Napriek tomu som si povedala, že to skúsim a pôjdem tam s ňou. Prišla som na prvé stretnutie, kde ma pekne uvítala jedna z inštruktoriek a začala mi vysvetľovať čo a ako. Stále sa mi to nepozdávalo a keď som videla cvičiť vyššiu vekovú kategóriu a ešte k tomu čisto ženský kolektív, pomyslela som si, že to nemôže fungovať☺ Napriek mojim predsudkom som neváhala a dala som sa na cvičenie s Fitcurves. Chodila som predtým behávať a do posilňovne a poviem Vám, že nakoniec som pochopila zmysel čisto ženského kolektívu. Nebudem hádzať všetkých chlapov do jedného vreca, ale povedzme si úprimne, ktorej žene sa páči, keď na ňu pri cvičení v posilňovni čumia chlapi, ktorým je jedno, že či máte 50 alebo 100 kíl, stačí že sa ohnete a hneď zízajú buď na Vaše pozadie alebo do Vášho výstrihu a ešte majú koľkokrát sprosté poznámky medzi sebou. Nikto nevzdychá pri dvíhaní činiek a to najdôležitejšie, nikto sa nechodí pozerať do zrkadla po desiatich dvihnutiach činky, že či sa mu náhodou nezväčšili svaly. Skrátka tohto všetkého som sa ušetrila a nakoniec som sa čisto ženským členkám potešila.

Inštruktorky sa nám s radosťou povenujú, všetko vysvetlia a samozrejme nás aj s radosťou napomínajú, že ako správne cvičiť, aby to bolo efektívne☺, ale my im to nezazlievame. Čo už, celý deň Vám niekto v robote prikazuje čo máte robiť a ako to máte robiť a potom prídete do fitka, kde sa do Vás pustia inštruktorky, že „makaj makaj!", no nie je to super?:-) Je to úžasný pocit vedieť, že niekto pre Vás robí niečo dobré a nič za to nechce. Stali sme sa kamarátkami, porozprávame sa takmer o všetkom a počas cvičenia sa väčšinou rozbehne nejaká srandovná debata, ktorá Vám pozdvihne náladu po tom, ako celý deň sedíte v práci a tešíte sa, že pôjdete konečne domov, resp. si zacvičiť. Fitko pre nás organizuje spoločné akcie, od divadla až po účasť na bežeckých súťažiach a aj preto je skvelé byť vo Fitcurves. Keďže cvičenie je pre mňa každodennou súčasťou, veľmi sa teším na každú jednu návštevu fitka a poviem Vám, že aj keď mám niekedy náladu pod psa alebo sa mi nič nechce tak idem, pretože viem, že sa tam okrem cvičenia aj zabavím.

Ako som už písala, dostala som sa sem vďaka mojej mame a keďže už nebývame spolu, som rada, že sa môžeme vidieť pri cvičení a poklábosiť si, aj keď asi by sme mali viac cvičiť ako klábosiť☺

Fitcurves som ocenila hlavne pri mojom tehotenstve, keďže som sa nechcela vzdať cvičenia a druh tohto cvičenia bol pre mňa bezpečný a nebála som sa, že by sa niečo stalo mne alebo bábätku. Počas tehotenstva som pribrala takmer 20 kíl a bála som sa, že či sa vrátim na svoju pôvodnú váhu, keďže mám v okolí veľa mamičiek, ktoré sa počas tehotenstva tiež váhovo nabalili a kilá sa im nepodarilo schudnúť po pôrode. Mne sa to však podarilo a za pár mesiacov som si opäť mohla obliecť svoje obľúbené oblečenie a veľká vďaka za to patrí práve Fitcurves. Aj napriek tomu, že som sa stala mamičkou, vždy si nájdem čas na to, aby som si išla zacvičiť a troška si oddýchnuť, aj keď som pritom fyzicky aktívna☺

Vďaka Fitcurves som zlepšila moje stravovanie. Často pre nás pripravia všelijaké zdravé pochúťky na ochutnávku a neverila som, že niektoré jedlá existujú a ešte k tomu môžu byť aj chutné napriek tomu, že prvý pohľad na ne je odstrašujúci.

Najlepšia časť roka je, keď oslavujeme narodeniny a všetky sa stretneme na jednom mieste. To by ste neverili, aká zábava sa môže rozpútať so ženami s rôznou vekovou kategóriu a aké pochúťky sa ocitnú na stole, však zhrešiť v tento sviatočný deň môžeme. Najkrajšie je počuť koľko kíl sa zhodilo a centimetrov ubudlo ☺ Potom všetky vieme (myslím tým inštruktorky aj členky), že všetko sa dá, keď sa chce a stojí to za to.

Mohla by som vychvaľovať Fitcurves ešte na ďalších x stranách, ale to najdôležitejšie som napísala a odporúčam každej žene, aby vyskúšala tento druh cvičenia pretože JE SKVELĚ BYŤ VO FITCURVES!!!

Milé naše inštruktorky: máme Vás veľmi rady a sme šťastné, že môžeme byť súčasťou Vášho Nášho fitka.

Viac príbehov