Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
top block uspeh
Janka
Janka

Je skvelé byť vo FitCurves :-)
Som jednou z cvičiacich FitCurves, a chcem sa s Vami podeliť o tom, ako ma cesta priviedla do tohto fitka.

Vždy ma bavil pohyb a športové aktivity. Pred materskou som sa venovala aerobicu, aquaerobicu, doma som opotrebovávala steper na plný chod a chodila každý deň 30 min. pešo do práce a z práce.

Po materskej som nastúpila do takej práce, kde som väčšinu presedela. "Nejaké" kilá navyše mi nabehli a uvedomila som si, že to nie je dobré. Začala som chodiť na bodywork, lenže tam boli stanovené 2-3 termíny do týždňa v určitú hodinu a mne sa nie vždy zadarilo prísť. So stravou som si tiež moc nevedela poradiť, myslela som si, že keď budem menej jesť a iba zeleninové šaláty, tak kilá pôjdu dole. Ale opak bol pravdou. Vedela som, že to chce niečo iné, pravidelné cvičenie a aj poradiť ohľadne stravy.

V tom ma osvietila ponuka na internete - FitCurves - fitko pre ženy. Niečo som počula už aj od kamošiek, a tak som sa rozhodla, že to vyskúšam. Objednala som sa na prvý tréning a už od začiatku ma to oslovilo.

Pre mňa je veľmi vyhovujúce to, že si môžem prísť do fitka zacvičiť hocikedy (v rámci otváracích hodín). Nie som obmedzovaná časovým harmonogramom, prídem kedy to mne vyhovuje. Trénerky mi poradili aj so stravou, nastavila som ju na pravidelnosť a hlavne som začala jesť 5× denne. Váha išla samozrejme dole a tuky s ňou. Svalová hmota viac zabodovala a pýši sa, že predbehla tuky o nejaké percentá.
Do FitCurves sa vždy teším, nikdy som si nepovedala, že sa mi nechce, alebo som unavená, jednoducho idem a teším sa. Je tam úžasná partia, či tréneriek, alebo nás cvičiacich, skvelá atmosféra a človek odtiaľ odchádza s neuveriteľnou dávkou nabitej pozitívnej energie a dobrým pocitom, že som urobila niečo pre seba. Sú tam rôzne akcie, spoločenské, pohybové, alebo v rámci srandy.

Trénerky sú "1000 bodové" :-) venujú sa nám, a veľmi dobre poradia. Vedú nás k vyšším cieľom.

Ešte je niečo, čo sa u mňa zmenilo vďaka FitCurves. Je to BEH. Vždy, keď som si len pomyslela na beh, nenávidela som ho, nevedela som pri behu dýchať, "funela" som ako parná lokomotíva, pichalo ma v boku, čo ma samozrejme odrádzalo od toho. Vo fitku začali bežecké tréningy, tak som sa rozhodla, že to vyskúšam. Trénerky nás poinformovali na prednáške o behu, čo bolo veľmi prospešné a zaujímavé. Naučili nás ako behať, ako dýchať, ako sa stravovať pred a po behu, ako je potrebný strečing a všetko okolo toho.
Začala som mať BEH rada, a keď dlhšie nejdem behať, chýba mi. Je to paradox, keby mi predtým niekto povedal, že si zamilujem beh, neverila by som a klepkala by som si na čelo.

FitCurves navštevujem pomaly dva roky a neľutujem, že som do toho išla. Cítim sa oveľa lepšie, plná energie a endorfíny zo mňa sršia ako iskričky z prskavky.

Viac príbehov