Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
top block uspeh
Carmen 2
Carmen

Volám sa Carmen a mám 38 rokov. Popri rodičovskej dovolenke sa mi podarilo pribrať a prišli aj bolesti chrbta.

Donútilo ma to niečo urobiť. Úplnou náhodou ma kolegyňa doviedla na hodinu, kde som si vyskúšala stroje a celkové cvičenie. Bola som nadšená kombináciou kardio a posilňovaním a navyše ma prestal boleť chrbát.
FitCurves mi pomohlo nielen zhodiť pár kíl, ale aj vyformovať postavu. Samozrejme som sa potešila aj školou chudnutia, kde ma naučili správne a zdravo jesť.
Po roku chodenia do FitCurves som začala s nimi aj behávať, čo mi pomohlo nabrať kondičku. Začala som chodiť aj na menšie súťaže, kde sme sa vedeli navzájom vyhecovať a každým pretekom zlepšovať.
FitCurves je je nielen o cvičení, ale predovšetkým o super kolektíve, kde som si našla priatelky a vždy je tam výborná atmosféra. Vyhovuje mi, že môžem prísť akúkoľvek hodinu a cvičím 30 min. Neobmedzuje ma to časovo.
Inštruktorky nám vytváraju každý mesiac nejaký program, napr. vychádzky, divadlo, cvičenie s iným náradím atď.

Mne to vyhovuje, lebo pre mňa je to viac ako fitko. Nikdy necvičím sama a vždy je tam niekto kto ma nakopne k lepšiemu výkonu.

Ja som zapojila celú rodinu. Môj malý syn sa už tiež začal zúčastňovať bežeckých pretekov pre deti, celá rodina jeme zdravšie a radi chodíme na rôzne výlety s našimi žienkami.

FitCurves je o luďoch, ktorí ho tvoria a robia to pre nás a vždy sú tam pre nás ☺

Viac príbehov