Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
top block uspeh
Annamaria 2
Annamária

Volám sa Annamária a mám 24 rokov. Do FitCurves som začala chodiť keď som mala 18 rokov a bola v maturitnom ročníku.

Rok pred tým som bola na študijnom pobyte v USA a ako inak, pribrala som tam. Vždy som bola pribratejšia, ale teraz som nemala už len menšiu nadváhu, ale bola som naozaj obézna a cítila som to. Vo fitku som počas prvých 2 rokov schudla skoro 20kg, niektoré sa časom vrátili, ale stále sa udržujem na celkovo -15kg.

Annamaria 1FitCurves mi okrem stratených kíl dalo veľa nových kamarátiek - Kyra, Grétka, Maťa a Vierka, ktoré ma držia, keď mám nejaký problém, povzbudzujú cez skúškové a nútia ma posúvať limity - jumping a hlavne beh, ktorý som predtým ako ma do ňho zatiahli, považovala za nudný a stratu času. Teraz behávam 10km ako nič a ešte aj na Od Tatier k Dunaju ma zatiahli.

Zmenila som sa nielen po fyzickej stránke, ale aj po mentálnej, som odolnejšia voči stresu, sebavedomejšia, nebojím sa výziev. Som na medicíne, kde je stále tlak a nervy, ale zvládam to bez problémov. Keď mám ťažší deň, idem ten stres vycvičiť a vyskákať do FitCurves, je až neuveriteľné ako to funguje. FitCurves už neberiem ako povinnosť aby som schudla, ale zábavu a formu oddychu.

Viac príbehov