Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
top block uspeh
Veronika 1
Veronika

Cvičiť som začala asi pred dvoma rokmi. Dostala som členské vo Fitcurves ako darček od sestry na meniny. Už som jej dlhšie o tom hovorila, a tak jej napadlo mi prichystať takíto prekvapenie.

A musím povedať, že to bol jeden z najlepších darčekov v mojom živote. V mojom živote sa začali diať veľké zmeny. Začala som pravidelne cvičiť, po konzultácii s trénerkou som začala zdravšie a vyváženejšie sa stravovať.

Postupom času som sa skamarátila so ženami, ktoré tam chodia cvičiť :-) A veru veľakrát sme v šatni po cvičení ešte pol hodinu kecali.

Trénerky sú veľmi fajn ženy a stali sa tiež mojimi kamarátkami, ktorým sa môžem s hocičím posťažovať, a keď ich požiadate o pomoc, sú veľmi ochotné.

Veľmi sa mi páči, že sa organizujú aj aktivity mimo fitka ako cyklovýlety, spoznávacie výlety a rôzne iné akcie. Tam sa môžete oveľa viac zblížiť s ostatnými členkami FitCurves :)

Veronika 3Po istom čase sa trénerky rozhodli aj pre organizovanie bežeckých tréningov. Ja som beh nikdy nemala rada, ale rozhodla som sa vyskúšať to. A čuduj sa svete, tak sa mi to zapáčilo, že chodím pravidelne behať aj sama. A som veľmi rada, že sa môžem zúčastňovať rôznych organizovaných behov pod značkou teamu FitCurves :-) Lebo s podporou báb je to najlepšie.

A ešte k tomuto všetkému som začala aj chudnúť, cítim sa zdravotne oveľa lepšie a mám konečne aj dobrú kondíciu ;-). Pekne postupne po dvoch, troch kilečkách som dala dole 20 kíl za rok a pol. Je to super!!! A musím vám povedať, že som začala mat čoraz viac nápadníkov :-).

Systém vo FitCurves je veľmi dobre vymyslený. Len treba silnú vôľu a chuť a všetko sa dá.

Viac príbehov