Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
top block uspeh
Božka

Božka

Členkou FitCurves som od roku 2014. Predtým som cvičila nepravidelne a zle sa stravovala (váha v roku 2010 – 2013 = 90 kg).

S neprimeranou váhou boli primerané zdravotné problémy (bolesti chrbtice, kolien, bedrových kĺbov). K tomu návštevy ortopédov, neurológov, fyzioterapeutov a množstvo liekov. Časom začalo byť jasné, že toto síce je cesta, ale nie tá, po ktorej chcem ísť. Ďalšia varianta bolo cvičenie.

Koncom jari 2014 som prišla do FitCurves a tam sa ma hneď na recepcii ujala Grétka. Bola som veľmi milo prekvapená jej ochotou a ústretovosťou. Pri ďalšom pohľade som si všimla, že cvičia iba ženy a bola som ako doma. Nie len Grétka bola ochotná a milá. Aj ostatné trénerky poradili, pomohli a veľmi rady vysvetlili a usmernili. Po niekoľkých mesiacoch som ani nezbadala ako bolesti ustáli. Keď som si to uvedomila bol to úžasný pocit, ktorý trvá doteraz.

Ďalším bodom bola váha. Síce nižšia ale nie dobrá. Klasický jojoefekt. Niekde je chyba, ale kde? Sama by som si s tým určite neporadila. V marci do tohto kruhu prišiel „program regulácie hmotnosti“ a bolo všetko jasné. Podrobné vysvetlenie pitného režimu, stravovania, cvičenia (poctivého). V nemom úžase som stratila 9 kg váhy a 40 cm objemu. Sú to výsledky, z ktorých som prekvapená a za ktoré som vďačná :) Ďakujem !

Božka FitCurves Petržalka

Viac príbehov

Koncom jari 2014 som prišla do FitCurves a tam sa ma hneď na recepcii ujala Grétka. Bola som veľmi milo prekvapená jej ochotou a ústretovosťou. Pri ďalšom pohľade som si všimla, že cvičia iba ženy a bola som ako doma. Nie len Grétka bola ochotná a milá. Aj ostatné trénerky poradili, pomohli a veľmi rady vysvetlili a usmernili. Po niekoľkých mesiacoch som ani nezbadala ako bolesti ustáli. Keď som si to uvedomila bol to úžasný pocit, ktorý trvá doteraz.