Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
top block uspeh
Katka

Katka

Do FitCurves som prvýkrát prišla koncom októbra 2014. Nakoľko som od malička športovala a aj v súčasnosti sa stále aktívne venujem kanoistike na divokej vode, mala som dostatok skúseností s rôznymi typmi cvičenia.

Avšak spôsob cvičenia a aj atmosféra FitCurves bolo niečo, čo ma uchvátilo hneď na prvý pohľad. Stala som sa inštruktorkou najprv v dúbravskej pobočke, a potom som prešla do FitCurves na Dlhých Dieloch . Pravidelne som cvičila, ale nemala som žiadne viditeľné výsledky a trošku ma to aj trápilo. Teraz už viem, že to bolo hlavne preto, že som nemala žiadny cieľ a veľkým problémom bolo moje stravovanie. Hamburgery, keksíky, lízatká, vynechávanie raňajok, 2 litre džúsu denne , to bola moja denná rutina. To čo som vydala zo seba pri cvičení som si bohate vynahrádzala nesprávnym jedlom.

V januári roku 2016 som sa zapojila do stravovacieho programu - Plán regulácie hmotnosti. Stanovila som si jasný cieľ a začala sa riadiť pokynmi z jednotlivých prednášok na ktoré som chodila 9 týždňov. A výsledok sa konečne dostavil. Za 9 týždňov som dala dole 10 kg a za ďalšie 3 mesiace 5 kg. Celkovo som schudla 15kilogramov a 83 cm a z tela mi odbudlo približne 14% tuku.

Ale to pre mňa nebol ten najväčší úspech. Počas programu regulácie hmotnosti som sa tiež naučila snívať a v svoje sny aj veriť. A jeden taký sa mi aj splnil. Z majstrovstiev sveta v zjazde a šprinte na divokej vode som sa vrátila so zlatou a bronzovou medailou. Môj celkový životný štýl sa zmenil a priamo ovplyvnil môj bežný deň, ale aj moje športové výsledky. Viem, že nebyť FitCurves, nikdy by som nebola tam kde som dnes a nikdy by sa zo mňa nestal taký človek akým som dnes. Ďakujem za všetky príležitosti, ktoré mi FitCurves dal.

Ženám, ktoré váhajú či cvičiť alebo necvičiť vo FitCurves by som odkázala aby prišli na bezplatnú návštevu a cvičenie, prístup inštruktoriek a atmosféru fitnesscentra si vyskúšali na vlastnej koži. Verím, že keď raz prídu, inde už nebudú chcieť ísť.

Katka z FitCurves Dlhé Diely

Viac príbehov

Koncom jari 2014 som prišla do FitCurves a tam sa ma hneď na recepcii ujala Grétka. Bola som veľmi milo prekvapená jej ochotou a ústretovosťou. Pri ďalšom pohľade som si všimla, že cvičia iba ženy a bola som ako doma. Nie len Grétka bola ochotná a milá. Aj ostatné trénerky poradili, pomohli a veľmi rady vysvetlili a usmernili. Po niekoľkých mesiacoch som ani nezbadala ako bolesti ustáli. Keď som si to uvedomila bol to úžasný pocit, ktorý trvá doteraz.