Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
top block uspeh
marta

Marta

Do FitCurves som prišla na základe pozvánky s ktorou ma oslovila inštruktorka na ulici ešte v roku 2011.

Napriek svojmu veku 63 rokov a takmer žiadnej podpore od môjho manžela som sa rozhodla stať členkou a toto rozhodnutie si neviem vynachváliť.

Kým som začala cvičiť, mala som 95kg, extrémne vysoký telesný tuk a takmer žiadnu svalovú hmotu. Nepravidelné stravovanie, zlý pitný režim a nočné vyjedanie chladničky bolo u mňa na dennom poriadku. Pravidelné cvičenie vo FitCurves ma prinútilo upraviť stravu, keďže samotným cvičením sa chudne veľmi ťažko a predo mnou bol jasný cieľ - zhodiť 30kg.

Cvičenie si neviem vynachváliť o čom určite svedčí mojich už takmer 800 účastí. Cvičím minimálne 3x do týždňa, niekedy aj častejšie. Ak pár dní nejdem cvičiť, už mi to veľmi chýba. Dnes sa stravujem pravidelne, nevyjedám po večeroch chladničku a poctivo dodržiavam pitný režim. Pri telke už nejem čipsy, ale vždy si nájdem aj nejakú ďaľšiu činnosť, aby som zamestnala ruky a hlavu. Kompletne som vymenila celý šatník, zlepšilo sa mi zdravie a manžel si moju premenu nevie vynachváliť.

A môj výsledok?
Schudla som 30kg, neuveriteľných 152cm na obvodoch a percento tuku sa mi znížilo o 15% !
Milé dámy, treba si len upratať v hlave, začať cvičiť, nevzdať sa a ísť si za svojim cieľom.
Na veku nezáleží!

Marta z FitCurves Dúbravka

Viac príbehov

Koncom jari 2014 som prišla do FitCurves a tam sa ma hneď na recepcii ujala Grétka. Bola som veľmi milo prekvapená jej ochotou a ústretovosťou. Pri ďalšom pohľade som si všimla, že cvičia iba ženy a bola som ako doma. Nie len Grétka bola ochotná a milá. Aj ostatné trénerky poradili, pomohli a veľmi rady vysvetlili a usmernili. Po niekoľkých mesiacoch som ani nezbadala ako bolesti ustáli. Keď som si to uvedomila bol to úžasný pocit, ktorý trvá doteraz.