Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
top block uspeh
Angelika

Angelika

Ešte v roku 2014 som vôbec netušila, že existuje nejaké fitko určené len pre ženy. Navštívila som mnohé fitnesscentrá počas môjho života, pretože som nemala práve najideálnejšiu postavu.

Boli to hodiny driny a odriekania všetkého, čo som mala najradšej. Možno sa mi podarilo schudnúť nejaké to „kilečko“, ale samozrejme ako väčšinu žien, po čase ma to prestalo baviť. A čo prišlo potom? Nechcený a dobre známy „ jojo efekt “. Vždy, keď som prišla niekam do fitka, nevedela som používať všetky tie stroje a platiť si osobného trénera bolo príliš drahé. Bola som z toho zúfalá, bála som sa, že sa mi budú všetci smiať a čo bolo najhoršie, nevedela som prekonať hanblivosť pred mužmi okolo mňa.

Všetko sa zmenilo keď som sa dozvedela , že kamarátka Dominika pracuje ako inštruktorka v ženskom fitnesscentre v Dúbravke. Začala som sa o fitko viac zaujímať, až som sa nakoniec rozhodla stať sa inštruktorkou aby som vedela pomôcť nielen sebe, ale aj ostatným ženám s podobnými problémami. Za tento svoj krok som veľmi šťastná, pretože toto je to cvičenie čo som celé roky hľadala. Cvičenie je rýchle, bezpečné, jednoduché a za čo som obzvlášť rada, že po cvičení odchádzam s úsmevom na tvári. Po Vianociach sa mi naskytla skvelá príležitosť absolvovať vo fitku stravovací program v trvaní 9 týždňov s názvom Plán regulácie hmotnosti. Najskôr som si nebola istá či do toho ísť. Teraz s istotou viem, že to bol najlepší nápad aký som mohla urobiť. Dozvedela som sa mnoho nových vecí, stretla sa a zoznámila s novými ženami a čo je najhlavnejšie, sama na sebe som skúsila tento program vďaka ktorému som zásadne schudla a viem si svoju postavu udržať aj dlhodobo bez zbytočného diétovania.

Neustále sa stretávam s ľuďmi, ktorí ma chvália za to ako som schudla. S novou postavou sa môžem po dlhých rokoch konečne pozrieť na seba do zrkadla a povedať si: „Dokázala som to, som na seba hrdá ! “ Vďaka týmto komplimentom môžem zdvihnúť hlavu, keď idem po ulici a moje sebavedomie narástlo.

Dnes mi štúdium na vysokej škole neumožňuje pokračovať v práci inštruktorky, ale v pravidelnom cvičení pokračujem ako členka klubu a na dúbravské FitCurves nedám dopustiť.

Podarilo sa mi schudnúť takmer 30cm na obvodoch , 5 kg tuku a percento tukov som znížila o 8%.

Každá žena môže byť ideálna, preto sa netreba báť zmeny a povedať si, áno idem do toho a ukážem svojmu okoliu, že ja to dokážem.

Angelika z FitCurves Dúbravka

Viac príbehov

Koncom jari 2014 som prišla do FitCurves a tam sa ma hneď na recepcii ujala Grétka. Bola som veľmi milo prekvapená jej ochotou a ústretovosťou. Pri ďalšom pohľade som si všimla, že cvičia iba ženy a bola som ako doma. Nie len Grétka bola ochotná a milá. Aj ostatné trénerky poradili, pomohli a veľmi rady vysvetlili a usmernili. Po niekoľkých mesiacoch som ani nezbadala ako bolesti ustáli. Keď som si to uvedomila bol to úžasný pocit, ktorý trvá doteraz.