Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
top block uspeh
Klaudia

Klaudia

Predtým ako som začala cvičiť vo FitCurves na Dlhých Dieloch som si hovorila, že musím so sebou niečo robiť. Kamarátky mi darovali na narodeniny poukážku do tohto ženského fitnesscentra. Priznám sa, že nerada cvičím a som totálne lenivý človek.

No povedala som si, že ich nesklamem a začala som cvičiť. To, že som na sebe videla výsledky ma motivovalo aby som pokračovala. A vďaka motivácii cvičím aj naďalej. Začala som jesť viac zeleniny a upravila som si stravu.

Cvičiť chodím trikrát do týždňa. Sú tu milé inštruktorky, nikto ma do ničoho nenúti, a to sa mi páči najviac , lebo predtým som si vyskúšala cvičenie všelikde. Mala som aj osobného trénera. Vydržala som pri tom nejaký čas, ale potom som prestala chodiť aj preto, že to bolo drahé. Každý deň ma niekto kontroloval, a to ja nemusím. Tu mi najviac vyhovuje, že sem prídem kedy chcem, zacvičím si to, čo som sa naučila na začiatku, viem koľko mi to dá a mám to ešte aj blízko pri dome. Doma sa do cvičenia nedonútim, ale keď prídem do fitka, tak si zacvičím tri okruhy ako treba. Potom sa už naozaj cítim dobre. Je pravda, že sa mi nechce ísť cvičiť, ale keď už som vo fitku je to fajn a keď idem domov je to ešte lepšie, potom mám lepší deň. V apríli 2016 uplynul rok, čo cvičím vo FitCurves, takže teraz je to rok a pol.

Za ten čas som schudla 18 kilogramov. Na začiatku to nikto nevidel, ale nevadilo mi to, lebo ja som to videla na oblečení, videla som, že mi je všetko veľké. Trvalo to asi pol roka, kým si to všimlo okolie, ale to už som mala dole viac ako 10 kilogramov. Vraveli mi, že dobre vyzerám a aj som sa dobre cítila.

Som spokojná s tým koľko som schudla. Bolo to to, čo som chcela. Ešte by som chcela schudnúť asi 3 kilogramy, ale to dám. Teraz som mesiac nechodila cvičiť a musím povedať, že aj keď som nepribrala, necítila som sa už tak dobre. Ešte by som chcela zvýšiť percento svalovej hmoty a vyformovať si postavu.

Všetkým ženám, ktoré chcú schudnúť chcem odkázať, že bez cvičenia to jednoducho nejde! :)

Klaudia z FitCurves Dlhé Diely

Viac príbehov

Koncom jari 2014 som prišla do FitCurves a tam sa ma hneď na recepcii ujala Grétka. Bola som veľmi milo prekvapená jej ochotou a ústretovosťou. Pri ďalšom pohľade som si všimla, že cvičia iba ženy a bola som ako doma. Nie len Grétka bola ochotná a milá. Aj ostatné trénerky poradili, pomohli a veľmi rady vysvetlili a usmernili. Po niekoľkých mesiacoch som ani nezbadala ako bolesti ustáli. Keď som si to uvedomila bol to úžasný pocit, ktorý trvá doteraz.