Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
trener ryadom
Misiou špecialistov FitCurves je pomôcť každej žene získať silu, byť zdravou, šťastnou a stať sa nositeľkou kultúry zdravého životného štýlu. Aj s pomocou rozvíjania uvedomelých návykov pravidelného cvičenia a správnej stravy.

Špecialista na fitness je v tejto snahe vaším nenahraditeľným asistentom!

Poskytujeme našim zákazníkom služby v štýle "Je skvelé byť vo FitCurves»: podpora pri vašej snahe dosiahnuť vytýčený cieľ, úprimný záujem a inšpirujúcu atmosféru".
Charakteristická črta klubov FitCurves je pozitívna atmosféra, priateľský personál a individuálny prístup ku každej zákazníčke.

Naši odborníci vás naučia ako správne používať posilňovacie stroje, ako správne cvičiť na regeneračných podložkách, ako robiť strečing, ako si vybrať správnu stravu a tak dosiahnuť najlepšie výsledky.

Naši odborníci pre Vás vyberú Váš osobný tréningový program s intenzitou a rozsahom cvičení, ktoré budú vyhovovať Vašim potrebám tak, aby cvičenie bolo efektívne a bezpečné.

Správne vykonávanie jednotlivých cvičení je základom tréningu. V opačnom prípade, akékoľvek záťaž organizmu nemá zmysel a môže spôsobiť úraz. Pritom sa nesmie zabúdať na to, že bez správnej výživy ani najefektívnejší tréning neprinesie očakávané výsledky.

trenirovka trener
Koncepcia FitCurves - "bez zrkadiel, bez mužov, bez make-upu" vytvára maximálne komfortnú atmosféru pre každú ženu bez ohľadu na jej vek, telesnú kondíciu a sociálny status.