Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
01

Program „Predbehni samu seba" realizujeme v našich kluboch v Ružinove a v Petržalke. Bežecké tréningy sa tešia veľkej obľube a beh je určite športový fenomén posledných rokov!
Program sme naštartovali preto, aby sme dokázali našim členkám, že behať sa dá naučiť aj v dospelosti a že beh nemusí byť nudné trápenie spojené s pichaním v boku a mdlobami za každou zákrutou :) Takto si bohužiaľ pamätáme beh z hodín telocviku počas našich školských liet, čo je však veľká škoda! Pretože beh je ideálna doplnková športová aktivita k silovému tréningu. Behom v prírode sa čistí hlava, spaľujú kalórie, vyplavujú endorfíny a zlepšuje kapacita pľúc!

Počas 10 týždňového tréningového plánu si naše členky 2-3 krát do týždňa na pol hodinku prídu zabehať spolu s ostatnými ženami, pod vedením inštruktorky do okolitej prírody našich fitiek. A aj keď väčšina z nich začína s behom od nuly, vedia sa po 2,5 mesiaci dostať do takej kondície, že hravo prebehnú vzdialenosť 5 km do 30 minút, čo je vlastne ideálny stav.

A odmenou za tréningovú drinu býva spoločná účasť všetkých bežkýň na organizovaných behoch v Bratislave :) Predsa len bežať v kolektíve, ktorý sa pozná a navzájom si pomáha, je väčšia zábava a znásobená radosť v cieli!
V roku 2015 sme bežeckú sezónu zahájili ČSOB mini maratónom, v júni sme vytvorili štafety na VW run+fun, pridali sme sa k Tesco behu a bežeckú sezónu sme zakončili v septembri na DM ženskom behu.

A na DM ženskom behu malo FitCurves jedinečnú príležitosť rozohriať celé Hlavné námestie bežeckou rozcvičkou v podaní našich inštruktoriek! Aby všetci športovci aj diváci videli, že „Je skvelé byť vo FitCurves!"
Pridáte sa k nám?

 
 

trochu spomienok :-)FitCurves a DM ženský beh 2015 :-)Je skvelé byť vo FitCurves :-)

Posted by FitCurves Petržalka on 11 октября 2015 г.

 

Prednáška pre deti a mládež 15.6.17 na ZŠ sv. Vincenta de Pa...

04-08-2017
Prednáška pre deti a mládež 15.6.17 na ZŠ sv. Vincenta de Pa...

  Záleží nám na budúcnosti našich detí. Vzdelávame ich, aby boli zdravé, silné a zvládli a užívali si všetko, čo je pre nich nachystané. Opäť po roku sme sa postavili pred školákov na ZŠ sv. Vincenta de Paul a prednášali im na tému „Ako pohyb a strava ovplyvňuje naše telo“. Potvrdili sme si, že deti majú záujem sa vzdelávať a pomáhať...

FitCurves dovolenka 2016 Taliansko - Lido di Jesolo

31-07-2017

Dovolenka pri mori s cvičením pod vedením inštruktoriek FitCurves :-) (silový tréning, joga, zumba, beh, bicykel... a veľa zábavy :-) ...