Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
missia06

Projekt vymyslel český divadelník, herec Petr Forman a David Voverka, ktorí sa nechali inšpirovať filmom Vratné Lahve.

V roku 2010 sa konal prvý ročník v Prahe a Misie sa zúčastnilo cca 40 osobností. Petr Forman pozval na českú Misiu slovenského režiséra Nikitu Slováka, ktorý projekt začal v roku 2011 realizovať aj na Slovensku. Nikita Slovák zmobilizoval do prvého ročníka 50 jazdcov. Prvý ročník netradičného charitatívneho podujatia, skončil úspešne. Kuriéri - známe osobnosti vyzbierali 7 648,97 €. Čiastka bola venovaná na pomoc klientom domova sociálnych služieb na Sibírskej na kúpu prístroja.

Takto to pokračuje už momentálne šiesty rok a FitCurves sa s radosťou zapája už po tretíkrát. Nielen preto, že sa stretneme so známou osobnosťou, ale hlavne pomôžeme dobrej veci.

Tento rok nám do FitCurves priniesol certifikáty fešák a tréner v jednom Martin Šmahel, ktorý si s nami aj zacvičil a naučil nás aj nejaké tie cviky do plaviek.

Ďakujeme všetkým dámam, ktoré sa zapojili a prispeli na dobrú vec.

Prednáška pre deti a mládež 15.6.17 na ZŠ sv. Vincenta de Pa...

04-08-2017
Prednáška pre deti a mládež 15.6.17 na ZŠ sv. Vincenta de Pa...

  Záleží nám na budúcnosti našich detí. Vzdelávame ich, aby boli zdravé, silné a zvládli a užívali si všetko, čo je pre nich nachystané. Opäť po roku sme sa postavili pred školákov na ZŠ sv. Vincenta de Paul a prednášali im na tému „Ako pohyb a strava ovplyvňuje naše telo“. Potvrdili sme si, že deti majú záujem sa vzdelávať a pomáhať...

FitCurves dovolenka 2016 Taliansko - Lido di Jesolo

31-07-2017

Dovolenka pri mori s cvičením pod vedením inštruktoriek FitCurves :-) (silový tréning, joga, zumba, beh, bicykel... a veľa zábavy :-) ...