Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
missia06

Projekt vymyslel český divadelník, herec Petr Forman a David Voverka, ktorí sa nechali inšpirovať filmom Vratné Lahve.

V roku 2010 sa konal prvý ročník v Prahe a Misie sa zúčastnilo cca 40 osobností. Petr Forman pozval na českú Misiu slovenského režiséra Nikitu Slováka, ktorý projekt začal v roku 2011 realizovať aj na Slovensku. Nikita Slovák zmobilizoval do prvého ročníka 50 jazdcov. Prvý ročník netradičného charitatívneho podujatia, skončil úspešne. Kuriéri - známe osobnosti vyzbierali 7 648,97 €. Čiastka bola venovaná na pomoc klientom domova sociálnych služieb na Sibírskej na kúpu prístroja.

Takto to pokračuje už momentálne šiesty rok a FitCurves sa s radosťou zapája už po tretíkrát. Nielen preto, že sa stretneme so známou osobnosťou, ale hlavne pomôžeme dobrej veci.

Tento rok nám do FitCurves priniesol certifikáty fešák a tréner v jednom Martin Šmahel, ktorý si s nami aj zacvičil a naučil nás aj nejaké tie cviky do plaviek.

Ďakujeme všetkým dámam, ktoré sa zapojili a prispeli na dobrú vec.

Športujúce mesto Bratislava 24.9.2017

25-09-2017
Športujúce mesto Bratislava 24.9.2017

  Európska komisia vyhlásila Európsky týždeň športu s cieľom podporovať pohyb a šport na všetkých úrovniach premiérovo v septembri 2015. Podľa posledných prieskumov z Eurobarometra sa celkovo 66% Slovákov športu venuje málo alebo vôbec. S malou pravidelnosťou vykonáva fyzickú aktivitu 28% a pravidelne športuje len 6% Slovákov. Ide dokonc...

DM ženský beh 2017

11-09-2017
DM ženský beh 2017

  "Viac ako len ďalší beh", tak znie podtitul – motto dm ženského behu, ktorý priniesol nový, ucelený koncept rozvoja behania žien s cieľom podporiť ich v zmene životného štýlu a pomôcť im tak urobiť niečo pre svoje zdravie. Veľa žien a dievčat sa každoročne zapája, a tak zvláda nástrahy trate hlavného mesta. {igallery id=3791|cid=27|pid...