Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
sportivne

Športujúce mesto je každoročne organizované podujatie v rámci Európskeho týždňa športu, ktorého súčasťou bude tento rok aj ženské fitnescentrum FitCurves. Cieľom je priblížiť širokej verejnosti čo najširšie spektrum športových aktivít. Vítaní sú naozaj všetci návštevníci – od tých najmenších, seniorov, hendikepovaných, ľudí bez skúseností so športom, profesionálnych športovcov až po amatérskych nadšencov.

Najbližšie už 24. septembra v Sade Janka Kráľa. Zúčastniť sa môžete aj športových tréningov pre verejnosť v časoch 10:00 – 18:00. Pravidelne každých 45 minút sa budú striedať cvičenia ako jóga, beh, Spartan, BodyForm, pilates, Port De Bras, FitCurves, strečing a kruhové tréningy.

sportivne1

Ukážkové tréningové jednotky budú prebiehať na hlavnej ploche priamo v Sade Janka Kráľa pod vedením profesionálnych trénerov a známych športovcov. Tréningy budú prispôsobené širokej verejnosti a tak sa môže zapojiť úplne každý!

FitCurves sa na vás teší na tréningu v poobedňajších hodinách, alebo kedykoľvek počas dňa pri našom stánku, kde si môžete nechať zmerať telesný tuk, vyskúšať naše stroje, či poradiť sa o strave.

sportivne2

 Pre viac informácií

http://sportujucemesto.sk/

Prednáška pre deti a mládež 15.6.17 na ZŠ sv. Vincenta de Pa...

04-08-2017
Prednáška pre deti a mládež 15.6.17 na ZŠ sv. Vincenta de Pa...

  Záleží nám na budúcnosti našich detí. Vzdelávame ich, aby boli zdravé, silné a zvládli a užívali si všetko, čo je pre nich nachystané. Opäť po roku sme sa postavili pred školákov na ZŠ sv. Vincenta de Paul a prednášali im na tému „Ako pohyb a strava ovplyvňuje naše telo“. Potvrdili sme si, že deti majú záujem sa vzdelávať a pomáhať...

FitCurves dovolenka 2016 Taliansko - Lido di Jesolo

31-07-2017

Dovolenka pri mori s cvičením pod vedením inštruktoriek FitCurves :-) (silový tréning, joga, zumba, beh, bicykel... a veľa zábavy :-) ...