Medzinárodná sieť
ženských fitness klubov
sportivne

Športujúce mesto je každoročne organizované podujatie v rámci Európskeho týždňa športu, ktorého súčasťou bude tento rok aj ženské fitnescentrum FitCurves. Cieľom je priblížiť širokej verejnosti čo najširšie spektrum športových aktivít. Vítaní sú naozaj všetci návštevníci – od tých najmenších, seniorov, hendikepovaných, ľudí bez skúseností so športom, profesionálnych športovcov až po amatérskych nadšencov.

Najbližšie už 24. septembra v Sade Janka Kráľa. Zúčastniť sa môžete aj športových tréningov pre verejnosť v časoch 10:00 – 18:00. Pravidelne každých 45 minút sa budú striedať cvičenia ako jóga, beh, Spartan, BodyForm, pilates, Port De Bras, FitCurves, strečing a kruhové tréningy.

sportivne1

Ukážkové tréningové jednotky budú prebiehať na hlavnej ploche priamo v Sade Janka Kráľa pod vedením profesionálnych trénerov a známych športovcov. Tréningy budú prispôsobené širokej verejnosti a tak sa môže zapojiť úplne každý!

FitCurves sa na vás teší na tréningu v poobedňajších hodinách, alebo kedykoľvek počas dňa pri našom stánku, kde si môžete nechať zmerať telesný tuk, vyskúšať naše stroje, či poradiť sa o strave.

sportivne2

 Pre viac informácií

http://sportujucemesto.sk/

Športujúce mesto Bratislava 24.9.2017

25-09-2017
Športujúce mesto Bratislava 24.9.2017

  Európska komisia vyhlásila Európsky týždeň športu s cieľom podporovať pohyb a šport na všetkých úrovniach premiérovo v septembri 2015. Podľa posledných prieskumov z Eurobarometra sa celkovo 66% Slovákov športu venuje málo alebo vôbec. S malou pravidelnosťou vykonáva fyzickú aktivitu 28% a pravidelne športuje len 6% Slovákov. Ide dokonc...

DM ženský beh 2017

11-09-2017
DM ženský beh 2017

  "Viac ako len ďalší beh", tak znie podtitul – motto dm ženského behu, ktorý priniesol nový, ucelený koncept rozvoja behania žien s cieľom podporiť ich v zmene životného štýlu a pomôcť im tak urobiť niečo pre svoje zdravie. Veľa žien a dievčat sa každoročne zapája, a tak zvláda nástrahy trate hlavného mesta. {igallery id=3791|cid=27|pid...